Grup Özgürlük

Samsun sanat yönüyle çok doğurgan bir kent. Ünü Türkiye’yi aşmış onlarca sanatçının nüfus cüzdanında Samsun yazar. Levent Kırca, Ferhan Şensoy, Mehmet Aslantuğ, Orhan Gencebay, Bedrettin Cömert, Hasan Kıyafet …

Grup Ozgurluk

  

Ozgurluk Makale

 Grup Ozgurluk

Hakkında Z. Çavuşoğlu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

samsun kent sanatçıları

ÇİVİSİ ÇIKTI Söze nasıl başlasam hangi birini desem Türkçe’yi katlettiler sözün çivisi çıktı Kahverengi elası …

7 Yorum

 1. Ayça Çavuşoğlu

  Grup Özgürlük kesinlikle herkesin dinlemesi gereken bir grup.Kaliteli müzik diyince akla gelen isimlerden.Böyle müzisyenlerin Samsunlu olması, istediğimiz an onlara ulaşacak kadar yakın olmak güzel şeyler (: Özümüzü,türkülerimizi sahneye en iyi şekilde taşıyan bu gruba sonsuz teşekkürler.

 2. Çağla Çavuşoğlu

  Zekeriya Çavuşoğlu sayesinde dinleme fırsatı bulduğum ve ikinci kez dinlemek için can attığım mükemmel bir grup. Samsunluysanız ve hala dinlemediyseniz büyük eksiklik 🙂

 3. Ben Samsunlu sayılırım uzun süre kaldım ama dinleme fırsatım olmadı. İnşallah bir gün dinleyebilirim. 🙂

 4. Handan Topçu

  Grup Özgürlük’ü dinlemedim.Ama en kısa zamanda dinlemeye çalışacağım.Çünkü Zekeriya hocam övmüşse boşuna övmemiştir.Demekki kaliteli bir grup.Bir de özgün müzik ve halk müziği söylüyorlarsa kesinlikle dinlenmeli.

 5. aykut yıldız

  Hocam siteniz güzel olmuş.Devamını bekleriz,SAYGILARIMLA!…

 6. Nurbanu İkis

  Bendeki edebiyat aşkını körükleyen, zorluklarla başetmeme yardımcı olan,yıkıldığımı hissettiğim anda elimden tutup beni ayağa kaldıran,bana her şekilde güvenen ve destek veren hocama yakışan bir site olmuş.inşallah hak ettiğiniz değeri herzaman görürsünüz.Sizin yardımınızla sizin yolunuzda birgün edebiyatçı olabilmek umuduyla ilerliyorum.Her şey için teşekürederim.

 7. Hüseyin İkis

  Z. Çavuşoğlu öncelikle hem gözümüzü okşayan resimlerle hem de duygu dunyamızda önemli kıpırtılar ve yeni ufuklar oluşturan şiirlerle dolu bu siteyi bizimle buluşturduğunuz için size çok teşekkur ederim.Samsun’un sizin gibi kaliteli ve üretken sanatçı kişiliklere ihtiyacı büyüktür.Başarılarınızın devamını dilerim.
  ……………..
  : HüSeYin İkİs :
  ……………..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir